Aktualności

2019-06-27 10:04:19
Administracja Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. informuje o zmianie adresu siedziby Rejonu Wspólnot Mieszkaniowych Nr 2. Od 1 lipca br. zapraszamy Klientów do nowej siedziby przy ul. Toruńskiej 36 w Bydgoszczy. Kontakt telefoniczny do sekretariatu: 52 34 88 728 lub 52 34 88 744.
 
2019-05-07 08:46:47
Szanowni Państwo, Informujemy, że w maju rusza tegoroczna edycja konkursu „Bydgoszcz w kwiatach i zieleni”, organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy. Udział mogą brać wszyscy mieszkańcy naszego miasta, którzy posiadają ładny balkon, ogródek, skwer czy zieleniec.
 
2017-12-05 10:41:03
Administracja Domów Miejskich "ADM" Sp. z o.o. informuje, właścicieli lokali mieszkalnych nieruchomości zarządzanych przez "ADM" oraz wszystkich użytkowników lokali gminnych będących w Zarządzie Spółki, o obowiązku aktualizacji ilości osób w nich zamieszkujących.

Konkurs na najpiękniejszy wystrój świąteczno-noworoczny 2015/2016

2015-12-09 08:10:12

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować Państwa, że również w tym roku Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłosił Konkurs na najpiękniejszy wystrój świąteczno-noworoczny 2015/2016. Koordynatorem konkursu jest Plastyk Miasta. Aranżacje będzie oceniała Komisja Konkursowa w składzie:
Przewodniczący: Marek Iwiński, artysta malarz – grafik, Plastyk Miejski
Członkowie:
  • Jolanta Chmara, Prezes Związku Polskich Artystów Plastyków, Okręg Bydgoski
  • Katarzyna Łaskarzewska-Karczmarz, Architekt Miasta
  • prof. Aleksandra Simińska, Katedra Sztuk Wizualnych Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
  • prof. Dariusz Markowski, Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, przewodniczący Rady ds. Estetyki Miasta Bydgoszczy
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, do przygotowania ciekawych aranżacji, które sprawią, że miejsca, z którymi jesteście Państwo związani staną się piękniejsze, a jednocześnie piękniejsze stanie się nasze Miasto.
Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2016 r.
W załączniku przesyłam regulamin konkursu, poniżej link do artykułu na bydgoskim portalu.


Na zwycięzców czekają nagrody!
 
 
 
 
Dołącz do nas