Aktualności

2022-04-13 11:20:20
Przed nami Święta Wielkiejnocy,z tej okazji składamynajserdeczniejsze życzeniazdrowych, rodzinnych świątw atmosferze domowego ciepła Zarząd i PracownicyAdministracji Domów Miejskich "ADM" Sp. z o.o.  
 
2021-04-15 09:08:17
 
2020-09-03 08:06:59
1 września ruszyła druga edycja Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zabawa potrwa przez 30 dni. Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu oraz  wdrażanie idei smart city w miastach.

Platynowa Kielnia dla ADM

2013-02-01 12:33:03

30 stycznia br. w Poznaniu Administracja Domów Miejskich Sp. z o.o., została nagrodzona przez Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany „Profile” Platynową Kielnią z diamentem, za działalność w dziedzinie zarządzania i inwestycji.
Platynowa Kielnia z diamentem to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane przez Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany „Profile”. W tym roku nagroda przypadła w udziale Administracji Domów Miejskich „ADM” Spółka z o.o. w Bydgoszczy. ADM doceniono za podejmowanie aktywnych działań na rzecz poprawy jakości świadczonych usług, stały kontakt z klientami, bieżący monitoring budynków a także za podjęcie nowatorskich form zarządzania, nastawionych na minimalizację kosztów administracyjnych w połączeniu z racjonalną polityką kadrową.
Tak prestiżowa nagroda to dla Firmy duże wyróżnienie. - Jesteśmy zadowoleni, że nasze działania zostały docenione – cieszy się Zarząd Spółki. Od lat staramy się aby nasze usługi w zakresie zarządzania były jak najlepsze a nasi klienci zadowoleni. Wzrastająca pozycja i konkurencyjność na rynku wymaga nowoczesnych form zarządzania nastawionych na minimalizację kosztów administracji w połączeniu z racjonalną polityką kadrową, stąd naszym atutem są niskie koszty administracji przy jednocześnie wysokim standardzie usług – dodaje.
Należy nadmienić, że przez lata działalności na koncie „ADM” znalazło się już wiele nagród i wyróżnień. Do Najważniejszych sukcesów Spółki można zaliczyć m.in.
  • Laureat Konkursu Ministerstwa Kultury i Sztuki i Generalnego Konserwatora Zabytków na Najlepszego Użytkownika Obiektu Zabytkowego w 1995 roku, za wzorowe wykonanie remontu, prac konserwatorskich i udaną adaptację XIX- wiecznej willi przy ul. Śniadeckich 1 na cele biurowe,
  • Wyróżnienie Prezydenta Miasta – „Bydgoski FENIKS 1997 – dla najlepszych użytkowników obiektów zabytkowych.”,
  • Nagrodę "FENIKS 2007" w Konkursie Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy,
  • Wyróżnienie w II edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2007 w kategorii Najdynamiczniejsza firma województwa kujawsko-pomorskiego,
  • Polska Korporacja Termorenowacji przyznała dwukrotnie w 2006 i 2007 roku Złotą Statuetkę Termorenowatora – za propagowanie i wdrożenie w życie idei termomodernizacji budynków mieszkalnych,
  • Platynowa Kielnia nagroda przyznana przez Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany „Profile” za działalność w dziedzinie zarządzania i inwestycji – 2009 r.
  • Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

 

Platynowa Kielnia 2013
Platynowa Kielnia 2013
Platynowa Kielnia 2013