Aktualności

2022-04-13 11:20:20
Przed nami Święta Wielkiejnocy,z tej okazji składamynajserdeczniejsze życzeniazdrowych, rodzinnych świątw atmosferze domowego ciepła Zarząd i PracownicyAdministracji Domów Miejskich "ADM" Sp. z o.o.  
 
2021-04-15 09:08:17
 
2020-09-03 08:06:59
1 września ruszyła druga edycja Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zabawa potrwa przez 30 dni. Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu oraz  wdrażanie idei smart city w miastach.

Po zmianach

2009-11-16 19:35:27

Szanowni Państwo

 

Minęły cztery miesiące odkąd nasza Spółka działa w nowej strukturze organizacyjnej, w ramach, której został wyodrębniony specjalny pion dedykowany do wyłącznej obsługi Wspólnot Mieszkaniowych.

Te pierwsze miesiące były z całą pewnością trudne zarówno dla nas, jak i niewątpliwie dla Państwa, którzy musieli się przyzwyczaić do zmian.

Dołożyliśmy wszelkich możliwych starań, aby przebiegały one płynnie, były dla wszystkich mało odczuwalne i w żaden sposób nie rzutowały na jakość świadczonych przez nas usług. Mam nadzieję, że nam się to udało. Niemniej, jeżeli wystąpiły sytuacje, w których zmiany w jakikolwiek sposób, Państwa zdaniem, wpłynęły na jakość obsługi to, teraz chciałabym Państwa przeprosić i prosić o wyrozumiałość – w myśl zasady, że początki zazwyczaj bywają trudne.

 

Skala reorganizacji, jakiej się podjęliśmy wymagała od nas wiele pracy i determinacji. To między innymi dzięki Państwa wsparciu i zrozumieniu udało się to efektywnie zrealizować.

Ufam, że już dziś doceniają Państwo nową jakość obsługi. Nawet, jeżeli nie wszyscy zdążyli się jeszcze przekonać to wierzę, że już wkrótce tak się stanie. Profesjonalni administratorzy obecni na budynkach, będący do Państwa dyspozycji są i będą gwarantem tego, że poszliśmy w dobrym kierunku.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś uwagi, propozycję czy zapytania zachęcam do kontaktu, osobistego, telefonicznego czy za pośrednictwem strony internetowej. Jesteśmy otwarci na dialog i nikogo nie pozostawimy bez odpowiedzi.

 

Mam nadzieję, że nasze starania o ciągłą poprawę jakości naszych usług znajdą uznanie w Państwa oczach, co zaowocuje udaną współpracą w przyszłości, dającą Państwu zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa, a nam satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy, czego zarówno Państwu jak i sobie życzę.

 

Z poważaniem

Anna Zarzycka-Rzepecka
Prezes Zarządu ADM